info@traineepoolmra.nl
TRAINEEPOOL MRA

Ons Team

Lucille Noten : Programmamanager (interim)

Lucille Noten

Programmamanager (interim)

l.noten@traineepoolmra.nl
Nicole Kroesche : Communicatieadviseur

Nicole Kroesche

Communicatieadviseur

n.kroesche@traineepoolmra.nl
Danielle Dersjant : Strategisch adviseur

Danielle Dersjant

Strategisch adviseur

d.dersjant@traineepoolmra.nl
Maria Mihailova : Projectmedewerker

Maria Mihailova

Projectmedewerker

m.mihailova@amsterdam.nl
Petra Seijerlin : Traineebegeleider

Petra Seijerlin

Traineebegeleider

p.seijerlin@amsterdam.nl
Tonny Heller : Traineebegeleider

Tonny Heller

Traineebegeleider

t.heller@traineepoolmra.nl