info@traineepoolmra.nl

Ons Team

Roos Goedhart : Programmamanager

Roos Goedhart

Programmamanager

r.goedhart@traineepoolmra.nl
Karien Timmer : Traineebegeleider pool 6

Karien Timmer

Traineebegeleider pool 6

k.timmer@traineepoolmra.nl
Felipe Mota : Traineebegeleider pool 7

Felipe Mota

Traineebegeleider pool 7

f.mota@traineepoolmra.nl
Nicole Kroesche : Communicatieadviseur

Nicole Kroesche

Communicatieadviseur

n.kroesche@traineepoolmra.nl
Maria Mihailova : Projectmedewerker

Maria Mihailova

Projectmedewerker

m.mihailova@traineepoolmra.nl
Danielle Dersjant : Strategisch adviseur

Danielle Dersjant

Strategisch adviseur

d.dersjant@traineepoolmra.nl
Dayenne van Samson : Projectmedewerker

Dayenne van Samson

Projectmedewerker

d.van.samson@traineespoolmra.nl