info@traineepoolmra.nl
TRAINEEPOOL MRA

Ons Team

Amella Dulovic : Programmamanager

Amella Dulovic

Programmamanager

a.dulovic@traineepoolmra.nl
Lucille Noten : Projectmedewerker

Lucille Noten

Projectmedewerker

l.noten@traineepoolmra.nl
Nicole Kroesche : Communicatieadviseur

Nicole Kroesche

Communicatieadviseur

n.kroesche@traineepoolmra.nl
Danielle Dersjant : Traineebegeleider

Danielle Dersjant

Traineebegeleider

d.dersjant@traineepoolmra.nl
Maria Mihailova : Projectmedewerker

Maria Mihailova

Projectmedewerker

m.mihailova@amsterdam.nl
Petra Seijerlin : Traineebegeleider

Petra Seijerlin

Traineebegeleider

p.seijerlin@amsterdam.nl