info@traineepoolmra.nl

Ons Team

Lucille Noten : Programmamanager

Lucille Noten

Programmamanager

l.noten@traineepoolmra.nl
Nicole Kroesche : Communicatieadviseur

Nicole Kroesche

Communicatieadviseur

n.kroesche@traineepoolmra.nl
Danielle Dersjant : Strategisch adviseur

Danielle Dersjant

Strategisch adviseur

d.dersjant@traineepoolmra.nl
Maria Mihailova : Projectmedewerker

Maria Mihailova

Projectmedewerker

m.mihailova@traineepoolmra.nl
Petra Seijerlin : Traineebegeleider

Petra Seijerlin

Traineebegeleider

p.seijerlin@traineepoolmra.nl
Tonny Heller : Traineebegeleider

Tonny Heller

Traineebegeleider

t.heller@traineepoolmra.nl