info@traineepoolmra.nl

Ons Team

Marleen Langendijk : Programmamanager

Marleen Langendijk

Programmamanager

m.langendijk@traineepoolmra.nl
Nicole Kroesche : Communicatieadviseur

Nicole Kroesche

Communicatieadviseur

n.kroesche@traineepoolmra.nl
Danielle Dersjant : Strategisch adviseur

Danielle Dersjant

Strategisch adviseur

d.dersjant@traineepoolmra.nl
Maria Mihailova : Projectmedewerker

Maria Mihailova

Projectmedewerker

m.mihailova@traineepoolmra.nl
Tonny Heller : Traineebegeleider

Tonny Heller

Traineebegeleider

t.heller@traineepoolmra.nl
Dayenne van Samson : Projectmedewerker

Dayenne van Samson

Projectmedewerker

d.van.samson@traineespoolmra.nl